Usługi ogrodnicze - pielęgnacja ogrodów

Jako Jako firma świadcząca usługi z zakresu ogrodnictwa zajmujemy się utrzymaniem terenów zielonych i ogrodów w dobrym stanie. Tyczy się to zarówno przydomowych ogrodów – małych i dużych, jak również terenów wspólnot mieszkaniowych. Wiele lat doświadczenia oraz niezbędna wiedza jak i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na świadczenie usług na wysokim poziomie.


W związku z natłokiem prac w życiu codziennym coraz więcej osób decyduje się na zamówienie ogrodnika. Dotyczy to również wspólnot mieszkaniowych. Na co dzień zajmujemy się bieżącą pielęgnacją ogrodów. Począwszy od plewienia poprzez nawożenie, grabienie liści, nasadzenia a na wywozie odpadu zielonego kończąc. Porządki wiosenne zaczynają się często od miejscowej rekultywacji trawnika, wygrabieniu pozostałości liści i igieł. W dalszym etapie pozostaje nam plewienie rabat, koszenie traw i cięcia pielęgnacyjne. Zajmujemy się również wertykulacją trawników.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Krakowa. Nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany? W takim razie prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, żeby spełnić wymagania i oczekiwania — Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie pytania.


Możesz zarówno zlecić nam jednorazowe zadanie, jak i podjąć stałą współpracę z naszymi ogrodnikami z Krakowa. Jeśli zdecydujesz się na stałe zlecenie, oferujemy między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości usług i obsługi Klienta. Co więcej, gwarantujemy pełną dyspozycyjność.