Usługi ogrodnicze pielęgnacja ogrodów

Jesteśmy firmą z Krakowa, która specjalizuje się w różnych pracach remontowych, porządkowych i ogrodowych. Nasza kadra pracownicza to zespół wykwalifikowanych specjalistów mających doświadczenie oraz wiedzę na temat konkretnych usług. Chciałbyś postawić na godną zaufania złotą rączkę z okolicy Krakowa? Zapoznaj się z całą naszą ofertą już dziś!

W związku z natłokiem prac w życiu codziennym coraz więcej osób decyduje się na zamówienie ogrodnika. Dotyczy to również wspólnot mieszkaniowych. Na co dzień zajmujemy się bieżącą pielęgnacją ogrodów. Począwszy od plewienia poprzez nawożenie, grabienie liści, nasadzenia a na wywozie odpadu zielonego kończąc. Porządki wiosenne zaczynają się często od miejscowej rekultywacji trawnika, wygrabieniu pozostałości liści i igieł. W dalszym etapie pozostaje nam plewienie rabat, koszenie traw i cięcia pielęgnacyjne. Zajmujemy się również wertykulacją trawników.

Usługi ogrodnicze w Krakowie

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą usług, które obejmują nie tylko projektowanie ogrodów, ale też karczowanie oraz koszenie trawy. Bazujemy na profesjonalnym sprzęcie, a nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy w swojej dziedzinie. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi znaleźć rozwiązania pasujące idealnie do Twoich potrzeb!

Kompleksowa pielęgnacja ogrodów

Zajmujemy się świadczeniem gruntownych prac związanych z projektowaniem i dbaniem o ogrody. Nie straszne nam ani karczowanie, ani koszenie dużych trawników. Jesteś z Krakowa? Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Gwarantujemy dyspozycyjność, profesjonalną obsługę Klienta oraz atrakcyjne ceny.