PROFESJONALNE SPRZĄTANIE - sprzątanie wspólnot mieszkaniowych


Firma ANLUK zajmuje się utrzymaniem czystości w obrębie nieruchomości zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i firm. Usługi z zakresu sprzątania wykonujemy na terenie Krakowa, a także pobliskich miejscowości. Od początku działalności stawiamy na profesjonalizm. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane z należytą skrupulatnością. Używamy wyłącznie sprawdzonych środków chemicznych i sprzętu, który zapewnia efektywne sprzątanie. Wiemy, co zrobić, aby uzyskać zadowolenie naszych Kontrahentów.


Codzienne porządki? A może sprzątanie raz w tygodniu? Dostosujemy się do wymagań!

Oprócz podstawowych obowiązków jak zamiatanie i mycie klatki schodowej, wykonujemy również prace związane z doczyszczaniem klatek maszynami czyszczącymi. Według potrzeb umyjemy okna, przetrzemy skrzynki, balustrady i inne. Klatka schodowa zawsze będzie czysta. Tereny zewnętrzne również nie stanowią problemu – zamieciemy tereny utwardzone bez nadmiernego pylenia.


Oferta naszej firmy ANLUK z Krakowa obejmuje znacznie więcej usług, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą dotyczącą dodatkowych prac z zakresu np. pomocy domowej, prosimy o kontak, a my bezproblemowo dostosujemy się do stawianych wymagań.


Gwarantujemy wykonanie jednorazowych zleceń. Jesteśmy również otwarci na długofalowe partnerstwo. Wszelkie działania realizujemy w ramach obustronnej umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, które nie wpływają na jakość usług i obsługi Klienta. Zależy Ci na pełnej dyspozycyjności – również w godzinach nocnych? Uzgodnimy z Tobą wszelkie szczegóły. telefon

tel: +48 795 888 524  

Adres e-mail

sprzatanie@anluk.eu