O Nas

Firma ANLUK powstała w 2014 roku. Od pierwszych dni naszej działalności zajęliśmy się szeroko rozumianą obsługą nieruchomości. Oferujemy takie usługi jak między innymi: czyszczenie kostki brukowej, drobne naprawy domowe, koszenie trawników, malowanie ścian, montaż mebli, mycie okien, odśnieżanie, pielęgnacja ogrodów, opieka nad grobami, pranie dywanów, pranie tapicerek, przetykanie rur, sprzątanie domów, zakładanie ogrodów. Działamy 7 dni w tygodniu w Krakowie i okolicach.


Narzuciliśmy sobie mnóstwo zasad, którymi kierujemy się do dziś. Naszym celem jest bycie konkurencyjnymi na rynku — dlatego oferujemy atrakcyjne ceny, zachowując wysokie standardy zarówno wykonywanych usług, jak i obsługi Klienta.


Zaczęliśmy od podstaw, czyli od zadowolonych pracowników na każdym szczeblu. Dobrze opłacany, motywowany i starannie wyselekcjonowany pracownik, to naszym zdaniem fundament w budowaniu sprawnie działającej firmy. Uśmiechnięty, uczciwy i chętny do pracy uczestniczy we wspólnej historii firmy. Istotne są wzajemny szacunek oraz możliwości rozwoju samego siebie.


Mamy doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę zarządzającą. Kontrola wykonywanych przez nas usług to kolejny aspekt, który zapewnia wysoką jakość firmy Anluk. Co więcej, w ręce naszych pracowników oddajemy wysokiej jakości sprzęt. Są to między innymi: kosiarki, myjki ciśnieniowe, nowoczesne odkurzacze oraz profesjonalne środki chemiczne.


Te wszystkie solidne podstawy pozwalają na szybką, sprawną i dokładną realizację usług. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni — właśnie o to walczymy, to jest dla nas satysfakcją i nagrodą za włożony trud. Budujemy stałe i długotrwałe relacje z Klientami, co umożliwia nam rozwój, inwestycję w sprzęt i pracowników. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość wykonywania usług w systemie stałym, poprzez przyjazne dla obu stron umowy długoterminowe. Zarządzamy firmą w sposób zapewniający stały rozwój, zadowolenie pracowników i właściciela.


Szukasz elektryka, hydraulika, ogrodnika, firmy ogrodniczej, pomocy domowej lub złotej rączki w Krakowie? Interesują Cię takie usługi jak na przykład: drobne naprawy, koszenie trawy, projektowanie ogrodów, remonty, skręcanie mebli, sprzątanie biur i mieszkań lub udrażnianlist-style-type: none;ie rur? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy z Krakowa i zachęcamy do kontaktu.