PROFESJONALNE SPRZĄTANIE - sprzątanie po remoncie


Firma ANLUK zajmuje się utrzymaniem czystości w obrębie nieruchomości zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i firm. Usługi z zakresu sprzątania wykonujemy na terenie Krakowa, a także pobliskich miejscowości. Od początku działalności stawiamy na profesjonalizm. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane z należytą skrupulatnością. Używamy wyłącznie sprawdzonych środków chemicznych i sprzętu, który zapewnia efektywne sprzątanie. Wiemy, co zrobić, aby uzyskać zadowolenie naszych Kontrahentów.


Zapraszamy również do skorzystania z usług sprzątania poremontowego. Terminowo i dokładnie na terenie miasta Krakowa i najbliższych okolic. Budowlańcy nie są najlepszymi sprzątaczami, dlatego jesteśmy my. Posprzątamy każdy zakamarek, umyjemy okna i nasze wymarzone lokum gotowe do zamieszkania.


Oferta naszej firmy ANLUK z Krakowa obejmuje znacznie więcej usług, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą dotyczącą dodatkowych prac z zakresu np. pomocy domowej, prosimy o kontak, a my bezproblemowo dostosujemy się do stawianych wymagań.


Gwarantujemy wykonanie jednorazowych zleceń. Jesteśmy również otwarci na długofalowe partnerstwo. Wszelkie działania realizujemy w ramach obustronnej umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, które nie wpływają na jakość usług i obsługi Klienta. Zależy Ci na pełnej dyspozycyjności – również w godzinach nocnych? Uzgodnimy z Tobą wszelkie szczegóły. telefon

tel: +48 795 888 524  

Adres e-mail

sprzatanie@anluk.eu