Usługi ogrodnicze - koszenie traw

Jako Jako firma świadcząca usługi z zakresu ogrodnictwa zajmujemy się utrzymaniem terenów zielonych i ogrodów w dobrym stanie. Tyczy się to zarówno przydomowych ogrodów – małych i dużych, jak również terenów wspólnot mieszkaniowych. Wiele lat doświadczenia oraz niezbędna wiedza jak i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na świadczenie usług na wysokim poziomie.


Wraz z pierwszymi wiosennymi deszczami drzewa i krzewy puszczają pąki a trawa zaczyna się zielenić. W okresie kwietnia i maja trawniki maja zazwyczaj największe przyrosty. Często jesteśmy zaskoczeni, że tydzień po tygodniu trawnik nadaje się do koszenia aby wyglądał należycie. Aby nie dopuścić do konieczności wykaszania wysokich traw – które to jest również w naszej ofercie – zleć to zadanie nam. Cena koszenia uzależniona jest od wysokości traw, ukształtowania terenu i powierzchni.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Krakowa. Nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany? W takim razie prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, żeby spełnić wymagania i oczekiwania — Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie pytania.


Możesz zarówno zlecić nam jednorazowe zadanie, jak i podjąć stałą współpracę z naszymi ogrodnikami z Krakowa. Jeśli zdecydujesz się na stałe zlecenie, oferujemy między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości usług i obsługi Klienta. Co więcej, gwarantujemy pełną dyspozycyjność.