PROFESJONALNE SPRZĄTANIE - KRAKÓW I OKOLICE


Firma ANLUK zajmuje się utrzymaniem czystości w obrębie nieruchomości zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i firm. Usługi z zakresu sprzątania wykonujemy na terenie Krakowa, a także pobliskich miejscowości. Od początku działalności stawiamy na profesjonalizm. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane z należytą skrupulatnością. Używamy wyłącznie sprawdzonych środków chemicznych i sprzętu, który zapewnia efektywne sprzątanie. Wiemy, co zrobić, aby uzyskać zadowolenie naszych Kontrahentów.


Jeśli zajmujesz się obsługą nieruchomości lub jesteś właścicielem lokum w Krakowie lub okolicach, możesz nam zaufać w przypadku szerokiego spektrum prac z zakresu zachowania czystości i porządków. Wykonujemy:

 

  • sprzątanie biur, mieszkań, domów, kamienic, klatek schodowych – obejmujące między innymi: mycie okien, odkurzanie, ścieranie kurzu, sprzątanie toalet i kuchni, mycie i konserwację podłóg, pielęgnację tapicerek skórzanych oraz skóropodobnych, pranie tapicerek i dywanów,

  • sprzątanie po remoncieczyszczenie kostki brukowej, podjazdów, koszy na śmieci urządzeniem wysokociśnieniowym Karcher,

  • sprzątanie grobów i kompleksową opiekę nad grobami.

Usługa sprzątania

Oferta naszej firmy ANLUK z Krakowa obejmuje znacznie więcej usług, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą dotyczącą dodatkowych prac z zakresu np. pomocy domowej, prosimy o kontak, a my bezproblemowo dostosujemy się do stawianych wymagań.


Gwarantujemy wykonanie jednorazowych zleceń. Jesteśmy również otwarci na długofalowe partnerstwo. Wszelkie działania realizujemy w ramach obustronnej umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, które nie wpływają na jakość usług i obsługi Klienta. Zależy Ci na pełnej dyspozycyjności – również w godzinach nocnych? Uzgodnimy z Tobą wszelkie szczegóły.