Usługi ogrodnicze - karczowanie

Jako Jako firma świadcząca usługi z zakresu ogrodnictwa zajmujemy się utrzymaniem terenów zielonych i ogrodów w dobrym stanie. Tyczy się to zarówno przydomowych ogrodów – małych i dużych, jak również terenów wspólnot mieszkaniowych. Wiele lat doświadczenia oraz niezbędna wiedza jak i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na świadczenie usług na wysokim poziomie.


Świadczymy usługi miedzy innymi polegające na karczowaniu działek. Usługa nie ogranicza się tylko do samego wycięcia drzew i krzewów. W razie konieczności usuwamy pnie i korzenie drzew i krzewów. Istnieje również możliwość wywozu odpadu zielonego na życzenie klienta. Jest to pierwszy krok do tego aby nasz ogród wyglądał należycie.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Krakowa. Nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany? W takim razie prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, żeby spełnić wymagania i oczekiwania — Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie pytania.


Możesz zarówno zlecić nam jednorazowe zadanie, jak i podjąć stałą współpracę z naszymi ogrodnikami z Krakowa. Jeśli zdecydujesz się na stałe zlecenie, oferujemy między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości usług i obsługi Klienta. Co więcej, gwarantujemy pełną dyspozycyjność.