ODŚNIEŻANIE USUWANIE OBLODZEŃ


Jako firma zajmująca się kompleksowym utrzymaniem nieruchomości oferujemy usługi odśnieżania na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Chętnie współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i firmami i zarządcami nieruchomości.

W okresie zimowym oferujemy usługi, które obejmują odśnieżanie ręczne jak i maszynowe. Zapraszamy do współpracy zarządców nieruchomości jak i wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy odśnieżanie chodników, ulic i dróg wewnętrznych, parkingów i podjazdów.

W okresie zimowym zarówno na wspólnocie mieszkaniowej jak i małej prywatnej posesji możliwym zjawiskiem są oblodzenia wynikające np. z opadu marznącego deszczu. Sytuacja taka jest szczególnie niebezpieczną. Usługa odladzania powierzchni wliczona jest zazwyczaj w kwotę miesięcznego ryczałtu. Zapraszamy do kontaktu i możliwości wizji lokalnej, na której to przedstawimy szczegóły oferty.

Naszym Naszym celem jest jakość wykonywanych usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zawdzięczamy to doświadczonemu zespołowi fachowców, a także zaawansowanemu zapleczu technicznemu. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też jesteśmy elastyczni co do terminu wykonywania usług. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty na spotkaniu / wizji lokalnej. Spotkanie i oferta są całkowicie niezobowiązujące i bezpłatne.