PROFESJONALNE SPRZĄTANIE - sprzątanie biur i kamienic


Firma ANLUK zajmuje się utrzymaniem czystości w obrębie nieruchomości zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i firm. Usługi z zakresu sprzątania wykonujemy na terenie Krakowa, a także pobliskich miejscowości. Od początku działalności stawiamy na profesjonalizm. Dbamy o to, aby każde zlecenie było wykonane z należytą skrupulatnością. Używamy wyłącznie sprawdzonych środków chemicznych i sprzętu, który zapewnia efektywne sprzątanie. Wiemy, co zrobić, aby uzyskać zadowolenie naszych Kontrahentów.


Zapraszamy do współpracy również mniejsze wspólnoty, kamienice i firmy z powierzchniami biurowymi lub magazynowymi. Wszelkie prace wykonujemy terminowo. Ważną informacją jest fakt, że prace możemy wykonywać w godzinach pracy jak i po zamknięciu przy zapewnieniu dostępu do powierzchni sprzątanych. W ramach współpracy posprzątamy lodówkę i odkamienimy ekspres do kawy. Wszystko przy użyciu profesjonalnych środków czyszczących.


Oferta naszej firmy ANLUK z Krakowa obejmuje znacznie więcej usług, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą dotyczącą dodatkowych prac z zakresu np. pomocy domowej, prosimy o kontak, a my bezproblemowo dostosujemy się do stawianych wymagań.


Gwarantujemy wykonanie jednorazowych zleceń. Jesteśmy również otwarci na długofalowe partnerstwo. Wszelkie działania realizujemy w ramach obustronnej umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, które nie wpływają na jakość usług i obsługi Klienta. Zależy Ci na pełnej dyspozycyjności – również w godzinach nocnych? Uzgodnimy z Tobą wszelkie szczegóły. telefon

tel: +48 795 888 524  

Adres e-mail

sprzatanie@anluk.eu