Odśnieżanie posesji, kamienic i małych wspólnot mieszkaniowych


Usuwanie zalegającego śniegu oraz oblodzeń to obowiązek właścicieli i zarządców nieruchomości. Te zadania można jednak zlecić profesjonalnym firmom, które specjalizują się w odśnieżaniu Anluk w Krakowie oferuje kompleksowe usługi związane z utrzymaniem prywatnych posesji, odśnieżaniem kamienic, a także małych wspólnot mieszkaniowych! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odśnieżanie chodników w Krakowie

Usługę odśnieżania, w zależności od powierzchni wykonujemy ręcznie lub maszynowo. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Odśnieżamy różnego rodzaju płaszczyzny – podjazdy, drogi i ścieżki wewnętrzne, schody, parkingi, chodniki czy ulice. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń, sprawdzonych rozwiązań oraz praktycznych narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko, skutecznie i sprawnie wykonać każde powierzone nam zadanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, że topniejący czy zalegający śnieg oraz oblodzenia stwarzają niebezpieczeństwo zarówno dla pieszych, jak i dla kierowców. Dlatego usługę odśnieżania wykonujemy bardzo precyzyjnie. Powierzchnię, z której usuwamy śnieg czy oblodzenia zawsze posypujemy solą lub piaskiem – w zależności od wcześniejszych ustaleń z Klientem.

Anluk – specjaliści od odśnieżania

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi fachowców – zleć nam odśnieżanie chodników lub całej posesji wokół kamienicy czy innych wspólnot mieszkaniowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Chcesz poznać szczegóły współpracy? Skontaktuj się z nami!