ODŚNIEŻANIE POSESJI, KAMIENIC I MAŁYCH WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH


Jako firma zajmująca się kompleksowym utrzymaniem nieruchomości oferujemy usługi odśnieżania na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Chętnie współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i firmami i zarządcami nieruchomości.

W okresie zimowym oferujemy zarówno odśnieżanie ręczne jak i maszynowe. Jednak z uwagi na mniejsze powierzchnie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest odśnieżanie ręczne przy użyciu łopat do śniegu. Zapraszamy do współpracy małe wspólnoty, firmy i właścicieli prywatnych posesji.

W ramach współpracy wykonujemy posypywanie odśnieżonych terenów solą lub piaskiem w zależności od ustaleń i rodzaju posypywanej powierzchni. Sól dostarczamy zazwyczaj sami, jednak istnieje możliwość wykorzystania soli lub piasku zakupionego przez klienta. Dzięki zakupom znacznej ilości soli jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić środki ekologiczne w porównaniu do soli drogowej. Wszystkie ustalenia dotyczące ewentualnej współpracy uzgadniane są zawsze na podstawie indywidualnej wizji lokalnej.

Naszym celem jest jakość wykonywanych usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zawdzięczamy to doświadczonemu zespołowi fachowców, a także zaawansowanemu zapleczu technicznemu. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też jesteśmy elastyczni co do terminu wykonywania usług. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty na spotkaniu / wizji lokalnej. Spotkanie i oferta są całkowicie niezobowiązujące i bezpłatne.