Usługi ogrodnicze - cięcia pielęgnacyjne

Jako Jako firma świadcząca usługi z zakresu ogrodnictwa zajmujemy się utrzymaniem terenów zielonych i ogrodów w dobrym stanie. Tyczy się to zarówno przydomowych ogrodów – małych i dużych, jak również terenów wspólnot mieszkaniowych. Wiele lat doświadczenia oraz niezbędna wiedza jak i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na świadczenie usług na wysokim poziomie.


Świadczymy usługi między innymi polegające na cięciach pielęgnacyjnych. Usługa ta nie ogranicza się tylko do cięć drzew owocowych, ale również kształtowaniu żywopłotów zarówno iglastych jak i liściastych. Dzięki doświadczeniu, ciecia wykonywane są z należytą dokładnością. Ceny uzależnione są między innymi od długości, wysokości i ukształtowania terenu żywopłotu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Krakowa. Nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany? W takim razie prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, żeby spełnić wymagania i oczekiwania — Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie pytania.


Możesz zarówno zlecić nam jednorazowe zadanie, jak i podjąć stałą współpracę z naszymi ogrodnikami z Krakowa. Jeśli zdecydujesz się na stałe zlecenie, oferujemy między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy. Proponujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości usług i obsługi Klienta. Co więcej, gwarantujemy pełną dyspozycyjność.