Odśnieżanie wspólnot mieszkaniowych


Anluk to profesjonalna firma, która zajmuje się kompleksowym utrzymaniem nieruchomości. Jedną z naszych usług jest odśnieżanie wspólnot mieszkaniowych. Oczyścimy z zalegającego śniegu dowolny obszar na terenie Krakowa i najbliższych okolic.

W ramach współpracy wykonujemy posypywanie odśnieżonych terenów solą lub piaskiem w zależności od ustaleń i rodzaju oczyszczanych powierzchni. Sól dostarczamy zazwyczaj sami, jednak istnieje możliwość wykorzystania soli lub piasku zakupionego przez Klienta. Dzięki zakupom znacznej ilości soli jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zapewnić środki ekologiczne w porównaniu do soli drogowej. Wszystkie ustalenia dotyczące ewentualnej współpracy uzgadniane są zawsze na podstawie indywidualnej wizji lokalnej.

Szybkie i sprawne odśnieżanie chodników

Za pomocą specjalistycznych maszyn oraz sprawdzonych rozwiązań jesteśmy w stanie skutecznie i w krótkim czasie usunąć śnieg z każdej płaszczyzny – z chodników, podjazdów, parkingów, ścieżek czy osiedlowych dróg wewnętrznych, tak aby każdy z mieszkańców bez problemów mógł poruszać się po wspólnym terenie. Jesteś właścicielem, zarządcą lub administratorem nieruchomości? Szukasz godnej zaufania firmy, która rozwiąże Twoje problemy z obfitymi opadami śniegu? Zadzwoń do nas, zapytaj o usługę odśnieżania oraz warunki współpracy. Działamy na terenie całego Krakowa i okolic!